Корзина
130 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380974606095
+380974606095
+380962911958
+380956691225
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Комби-Маркет
Корзина
  • Комби-Маркет
  • Статьи
  • Поради як вибрати насосне обладнання для водопостачання приватного будинку.

Поради як вибрати насосне обладнання для водопостачання приватного будинку.

Поради як вибрати насосне обладнання для водопостачання приватного будинку.

Вода –це життя. Вона є найголовнішим будівничим всіх відомих і не відомих нам  цивілізацій. Вода дає поштовх розвитку, і як не прикро, саме розвиток і губить якість води на планеті.
Ця стаття орієнтована на власників приватних будинків, які стикнулися з проблемою водо постання. Отже, що робити коли централізоване водопостачання неефективне або ж його взагалі немає? І відповідь банальна – криниця. Саме так, криниця. Але на дворі XXI століття – як мати вдосталь води та менше крутити корбу?саме щоб дати відповідь на це запитання я й запланував цю статтю.
Отже. У вас є готова криниця або ж ви її плануєте викопати, а носити воду відрами немає ні здоров’я, ні бажання. Інтернет магазин «Комбі – Маркет» разом із компанією «Vitals» пропонують вам кілька шляхів вирішення данного питання.


Перший – поверхневі насоси ( Насосы поверхностные ).  Поверхневі насоси Vitals не потребують для виконання призначених функцій занурення в воду. Даний агрегат установлюється на поверхні, а в криницю або неглибоку свердловину опускається шланг,  через який і відбувається подача води на поверхню. Слід зазначити що поверхневі насоси бувають двох типів : Вихровий – мають невелику глибину всмоктування( більше підходить для забору води для поливу городу) , та Центробіжний – модифікація, яка має більшу глибину всмоктування та ідеально підходить для постачання води з криниці на поверхню.


Розкриваючи питання постачання води з криниці в будинок слід згадати і насосні станції ( Станции насосные автоматические ). Насосні станції Vitals мають блок управління та накопичувач напору. Працює насосна станція Vitals таким чином : насос набирає воду в гідроакумулятор, звідки вода під напором подається у будинок. Коли бак наповнений водою насос автоматично відключається і відповідно автоматично включається тоді коли бак починає спорожнятися. Плюс насосної станції на відміну від поверхневого насосу в тому що не потрібно при потребі води вмикати насос. 


І наостанок хочемо також порадити вам свердловинні насоси (Насосы погружные скважинные ). Це насоси які спеціально розроблені для подачі води з великої глибини. Якщо ж ви вирішили мати в дворі свердловину , то свердловинні насоси Vitals найкращий для вас варіант.
Не вагаючись завітайте в інтернет магазин «Комбі – Маркет» та вибирайте для себе найкращий віріант з насосного обладнання Vitals, яке якісно виготовлене та має тривалу гарантію.

Интернет магазин Комби-Маркет, Николай Тимошенко, г. Сквира