Корзина
201 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380974606095
+380974606095
+380962911958
+380956691225
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Комби-Маркет
Корзина

Поради як вибрати насосне обладнання для водопостачання приватного будинку.

Поради як вибрати насосне обладнання для водопостачання приватного будинку.

Вода –це життя. Вона є найголовнішим будівничим всіх відомих і не відомих нам  цивілізацій. Вода дає поштовх розвитку, і як не прикро, саме розвиток і губить якість води на планеті.
Ця стаття орієнтована на власників приватних будинків, які стикнулися з проблемою водо постання. Отже, що робити коли централізоване водопостачання неефективне або ж його взагалі немає? І відповідь банальна – криниця. Саме так, криниця. Але на дворі XXI століття – як мати вдосталь води та менше крутити корбу?саме щоб дати відповідь на це запитання я й запланував цю статтю.
Отже. У вас є готова криниця або ж ви її плануєте викопати, а носити воду відрами немає ні здоров’я, ні бажання. Інтернет магазин «Комбі – Маркет» разом із компанією «Vitals» пропонують вам кілька шляхів вирішення данного питання.


Перший – поверхневі насоси ( Насосы поверхностные ).  Поверхневі насоси Vitals не потребують для виконання призначених функцій занурення в воду. Даний агрегат установлюється на поверхні, а в криницю або неглибоку свердловину опускається шланг,  через який і відбувається подача води на поверхню. Слід зазначити що поверхневі насоси бувають двох типів : Вихровий – мають невелику глибину всмоктування( більше підходить для забору води для поливу городу) , та Центробіжний – модифікація, яка має більшу глибину всмоктування та ідеально підходить для постачання води з криниці на поверхню.


Розкриваючи питання постачання води з криниці в будинок слід згадати і насосні станції ( Станции насосные автоматические ). Насосні станції Vitals мають блок управління та накопичувач напору. Працює насосна станція Vitals таким чином : насос набирає воду в гідроакумулятор, звідки вода під напором подається у будинок. Коли бак наповнений водою насос автоматично відключається і відповідно автоматично включається тоді коли бак починає спорожнятися. Плюс насосної станції на відміну від поверхневого насосу в тому що не потрібно при потребі води вмикати насос. 


І наостанок хочемо також порадити вам свердловинні насоси (Насосы погружные скважинные ). Це насоси які спеціально розроблені для подачі води з великої глибини. Якщо ж ви вирішили мати в дворі свердловину , то свердловинні насоси Vitals найкращий для вас варіант.
Не вагаючись завітайте в інтернет магазин «Комбі – Маркет» та вибирайте для себе найкращий віріант з насосного обладнання Vitals, яке якісно виготовлене та має тривалу гарантію.

Интернет магазин Комби-Маркет, Николай Тимошенко, г. Сквира