Корзина
201 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380974606095
+380974606095
+380962911958
+380956691225
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Комби-Маркет
Корзина
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

АВТОКЛАВИ

Обов"язково прочитайте:
Так, у нас немає такого способу оплати, як наложенний платіж. І щодня ми стикаємся з покупцями, які з недовірою ставляться до оплати на карту або за банківськими реквізитами. Більш того, побоюються, що зробивши попередньо оплату, вони втратять кошти і не отримають своє замовлення. Панове, вже той факт, що ми надаємо реквізити карти або ж банківський рахунок вказує на те, що ми не привласнюємо чужі кошти, як би такий випадок відбувся, то нам би заблокували рахунки.
 По друге з нами співпрацюють такі фінансові структури, як ПриватБанк та Кредит Маркет, які  надають послуги з кредитування нашим покупцям. І якби ми працювали не чесно, то ми б не мали таких партнерів.
 По третє, у нас підключена послуга міжнародних платежів, якою користуються у всьому світі. Не раз були випадки, коли покупці, знаходячись за кордоном, здійснювали та оплочували покупки для своїх рідних, які проживають в Україні. І якби ми вели нечесну роботу, нам ніхто не дозволив би підключити цей спосіб оплати, яким користуються в усьому світі.
 І на останок, ви завжди можете переглянути відгуки від наших покупців, тим самим впевнившись в тому що інтернет-магазину Комбі-Маркет можна довіряти. Дякуємо за увагу. Очікуємо і на ваше замовлення.

1 2